S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery. Funkční cookies jsou v rámci zachování funkčnosti webu používány po celou dobu procházení webem. Podrobné informace a nastavení ke cookies najdete zde.

Aktuálně:

 


Rádi Vám poradíme

BetaZ.cz s.r.o.
Baška 467
739 01 Baška
tel: +420 724 547 483

Úvod » Wifi a sítě » Routery » Bez Wi-Fi

Wifi a sítě / Bez Wi-Fi


skladem novinka akce top produkt
Výrobce:
 

1 173 Kč

skladem

TP-LINK Router, 5port Multi-WAN, 1× WAN, 1× LAN, 3× měnitelný WAN/LAN

 

1 348 Kč

skladem

MIKROTIK Routerboard, 256MB RAM, Dual-Core 880MHz, 5x Gigabit LAN, USB, slot microSD, L4

 

1 510 Kč

skladem

UBIQUITI Router, 5x Gbit LAN, PoE In/PoE Out

 

1 560 Kč

dostupnost v detailu

MIKROTIK Routerboard, 64MB, 650MHz, 5x LAN, 1x USB, PoE vč. L4

 

1 598 Kč

skladem

TP-LINK Router, gigabitový, VPN, 1x WAN, 1x LAN, 3x WAN/LAN, Omada VPN, 41,5Mb/s IPsec VPN propustnost, černý

 

1 716 Kč

skladem

TP-LINK Router, širokopásmový, s rozdělováním zátěže, černý

 

1 747 Kč

skladem

MIKROTIK Routerboard, 256MB RAM, Dual-Core 880MHz, 5x Gigabit LAN, USB, MicroSD, SFP, L4

 

1 973 Kč

skladem

TELTONIKA Router, průmyslový, 4× RJ-45 LAN, 1× RJ-45 WAN, 1× USB, 2× DI/DO, VPN, VLAN, Firewall, RutOS, RMS, IP30, DC 9–30V

 

1 996 Kč

dostupnost v detailu
novinka

TELTONIKA Router, 1x WAN, 4x LAN, VPN, VLAN, Firewall, RutOS, PoE pasivní, RMS, -40 až +75°C

 

2 202 Kč

skladem

UBIQUITI Router, 5x RJ-45 LAN, 1x SFP port, 880MHz CPU, 256MB DDR3 RAM, 5x PoE výstup, černý

 

2 261 Kč

skladem

PLANET Technology Router, FTTH Ethernet, 1x 100Base-FX SC multimode WAN, 4x LAN, Firewall+filtr, SNMP, IGMP

 

2 582 Kč

dostupnost v detailu

UBIQUITI Bezpečnostní brána, 1× 2,5G RJ-45 WAN, 4× GbE RJ-45 LAN, Quad-core ARM Cortex-A53 (1,5GHz), 16GB eMMC, 3GB DDR4, IPS/IDS

 

2 957 Kč

skladem

MIKROTIK Router, ARM Qualcomm IPQ-5018, 8× GbE RJ-45, 1× 2.5G SFP, 1× USB 3.0, PoE vstup/výstup, Rackmount kit K-79, RouterOS v7 (L5)

 

2 967 Kč

skladem

ZyXEL Bridge, modem, 1x RJ-45, 1x RJ-11, 200/300Mbps, VDSL2 17a Bonding, 35b Single Line Bridge, G.vector podpora

 

3 075 Kč

skladem

UBIQUITI Router, 10x Gbit LAN, 1x PoE In, 1x PoE Out, černý

 

3 125 Kč

dostupnost v detailu

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NDE4OTJ