S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery. Funkční cookies jsou v rámci zachování funkčnosti webu používány po celou dobu procházení webem. Podrobné informace a nastavení ke cookies najdete zde.

Aktuálně:

 


Rádi Vám poradíme

BetaZ.cz s.r.o.
Baška 467
739 01 Baška
tel: +420 724 547 483

Úvod » Wifi a sítě » Konvertory

Wifi a sítě / Konvertory


skladem novinka akce top produkt
Výrobce:

TP-LINK Konvertor, 1x 10/100 Mbps RJ45, 1x 100Mbps SC, single-mode, ethernet/optika, 9/125µm, 1310nm TX, 1550nm RX

 

503 Kč

skladem

TP-LINK Konvertor, 1x 10/100Mbps RJ45, 1x 100Mbps SC, single-mode, ethernet/optika, 9/125µm, 1550nm TX, 1310nm RX

 

503 Kč

skladem

TP-LINK Konvertor, Gigabit media, Ethernet/Optika, SFP, šedý

 

534 Kč

skladem

TP-LINK Konvertor, 1x GbE RJ45, 1x SC konektor, single-mode, ethernet/optika, 9/125µm, 1310nm TX, 1550nm RX, dosah 2km

 

668 Kč

skladem

TP-LINK Konvertor, 1x GbE RJ45, 1x SC konektor, single-mode, ethernet/optika, 9/125µm, 1550nm TX, 1310nm RX, dosah 2km

 

668 Kč

skladem

UBIQUITI PoE konvertor, venkovní, Gigabit, převod 802.3af na pasivní PoE, 48V na 24V/0,5A, bílý

 

672 Kč

skladem

TP-LINK Konvertor, 100Mbps, WDM media, Ethernet/Optika (single-mode), šedý

 

701 Kč

skladem

TP-LINK Konvertor, 100Mbps, WDM media, Ethernet/Optika (single-mode), šedý

 

757 Kč

skladem

TP-LINK Konvertor, 1x GbE RJ45, 1x SC konektor, single-mode, ethernet/optika, 9/125µm, 1310nm TX, 1550nm RX, dosah 20km

 

794 Kč

skladem

TP-LINK Konvertor, 1x GbE RJ45, 1x SC konektor, single-mode, ethernet/optika, 9/125µm, 1550nm TX, 1310nm RX, dosah 20km

 

836 Kč

skladem

TP-LINK Konvertor, 100Mbps media, Ethernet/Optika (multi-mode), 100BASE-FX na 100Base-TX, dosah až 2km, šedý

 

843 Kč

skladem

TP-LINK Konvertor, 100Mbps media, Ethernet/Optika (single-mode), 100BASE-FX na 100Base-TX, dosah až 20km, šedý

 

843 Kč

skladem

UBIQUITI Konvertor, ethernet/optika, 1x SFP, 1x Gbit RJ45, PoE 802.3af/ PoE 24V

 

858 Kč

skladem

TP-LINK Konvertor, 1x 10/100Mbps RJ-45, 1x 100Mbps SC, single-mode, ethernet/optika, 9/125µm, dosah 20km, 1310nm TX, 1550nm RX, PoE 802.3af

 

868 Kč

dostupnost v detailu

UBIQUITI Konvertor, venkovní, Ethernet/Optika + PoE

 

904 Kč

dostupnost v detailu

TP-LINK Konvertor, Gigabit media, Ethernet/Optika (single-mode), 1000Base-LX/LH na 1000Base-T, dosah až 15km, šedý

 

934 Kč

skladem

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MDY0YjNkMz