S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery. Funkční cookies jsou v rámci zachování funkčnosti webu používány po celou dobu procházení webem. Podrobné informace a nastavení ke cookies najdete zde.

Aktuálně:

 


Rádi Vám poradíme

BetaZ.cz s.r.o.
Baška 467
739 01 Baška
tel: +420 724 547 483

Úvod » Wifi a sítě » Brány (gateway)

Wifi a sítě / Brány (gateway)


skladem novinka akce top produkt
Výrobce:

ZyXEL Router, bezdrátový, 2,4GHz, 300Mbps, 802.11b/g/n, 1x USB, 4x LAN, 1x RJ-11, VDSL2/ADSL2, QoS, bílý

 

1 097 Kč

dostupnost v detailu

UBIQUITI Bezpečnostní brána, 1× 2,5G RJ-45 WAN, 4× GbE RJ-45 LAN, Quad-core ARM Cortex-A53 (1,5GHz), 16GB eMMC, 3GB DDR4, IPS/IDS

 

2 892 Kč

dostupnost v detailu

ZyXEL Bridge, modem, 1x RJ-45, 1x RJ-11, 200/300Mbps, VDSL2 17a Bonding, 35b Single Line Bridge, G.vector podpora

 

3 025 Kč

skladem

 

3 189 Kč

dostupnost v detailu

PLANET Technology Průmyslová brána, MODBUS, RS-422/485 na IP, 1x COM, 100Base-TX, RTU/ACSII, -10~+60°C

 

3 636 Kč

dostupnost v detailu

UBIQUITI Access point, bezpečnostní brána, 1× GbE LAN, 1× GbE WAN, Wi-Fi 6, 802.11ax, WPA3, 0,96" displej, UniFi Network

 

3 670 Kč

skladem

UBIQUITI Router, bezpečnostní brána, 2× GbE RJ-45, Dual-core ARM Cortex-A53 (1GHz), RAM 1GB DDR3L, IPS/IDS

 

3 814 Kč

skladem

PLANET Technology Průmyslová brána, MODBUS, RS-422/485 na IP, 1x COM, 1x 100Base-FX/SFP, RTU/ACSII, -10~+60°C

 

3 870 Kč

dostupnost v detailu

MIKROTIK IoT brána, LoRa, CAT-M/NB, Bluetooth, 2× LAN, 1× SIM, 3× SMA (F), microUSB, Wi-Fi 2,4GHz 802.11b/g/n, RouterOS L4

 

4 185 Kč

skladem

PLANET Technology Průmyslová brána, MODBUS, 2x RS-232/422/485 na IP, 1x RJ-45 10/100Base-TX, RTU/ACSII, -10 až +60°C, DC5V

 

4 398 Kč

dostupnost v detailu

UBIQUITI Bezpečnostní brána, 1× 2,5G RJ-45 WAN, 4× 2,5G RJ-45 LAN, Quad-core ARM Cortex-A53 (1,5GHz), 2GB DDR4, IPS/IDS

 

5 517 Kč

dostupnost v detailu

PLANET Technology Průmyslová brána, MODBUS, 1x RS-232/422/485 na IP, 1x RJ-45 10/100Base-TX, RTU/ACSII, -40 až +75°C, DC9-48V, AC24V, IP30

 

5 745 Kč

dostupnost v detailu

PLANET Technology Průmyslová brána, MODBUS, 1x RS-232/422/485 na IP, 1x SFP 100Base-FX, RTU/ACSII, -40 až +75°C, DC9-48V, AC24V, IP30

 

5 863 Kč

dostupnost v detailu

PLANET Technology Průmyslová brána, MODBUS, 1x RS-232/422/485 na IP, 1x COM, 1x SC duplex MM 100Base-FX, RTU/ACSII, -40 až +75°C, DC9-48V, AC24V, IP30

 

6 332 Kč

dostupnost v detailu

PLANET Technology Průmyslová brána, MODBUS, 1x RS-232/422/485 na IP, 1x COM, 1x SC duplex SM 100Base-FX, RTU/ACSII, -40 až +75°C, DC9-48V, AC24V, IP30

 

6 742 Kč

dostupnost v detailu

UBIQUITI Bezpečnostní brána, Dual Core 1 GHz CPU, 2GB RAM DDR3, 2× WAN, 4× Gbit LAN, 2× SFP

 

7 383 Kč

dostupnost v detailu

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

OWZlY