S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery. Funkční cookies jsou v rámci zachování funkčnosti webu používány po celou dobu procházení webem. Podrobné informace a nastavení ke cookies najdete zde.

Aktuálně:

 


Rádi Vám poradíme

BetaZ.cz s.r.o.
Baška 467
739 01 Baška
tel: +420 724 547 483

Úvod » Wifi a sítě » Optické sítě » Adaptéry (spojky)

Wifi a sítě / Adaptéry (spojky)


skladem novinka akce top produkt
Výrobce:

XTENDLAN Zátka, pro optickou spojku, SC, simplex, černá

 

4 Kč

skladem

SOLARIX Spojka, optická, SC/SC simplexní, SM 09/125, OS1

 

11 Kč

dostupnost v detailu

XTENDLAN Spojka, optická, SC-SC, simplex, multimode

 

13 Kč

dostupnost v detailu

XTENDLAN Spojka, optická, SC-SC, simplex, singlemode

 

17 Kč

skladem

XTENDLAN Spojka, optická, SC-SC, simplex, multimode

 

17 Kč

skladem

XTENDLAN Spojka, optická, SC-SC, simplex, multimode

 

19 Kč

skladem

XTENDLAN Spojka, optická, SC-SC, simplex, singlemode

 

19 Kč

skladem

SOLARIX Spojka, optická, SC/SM duplexní, SM 09/125, OS1

 

21 Kč

dostupnost v detailu

XTENDLAN Spojka, optická, ST-ST, simplex, singlemode

 

23 Kč

skladem

XTENDLAN Spojka, optická, SC-SC, duplex, multimode

 

24 Kč

skladem

XTENDLAN Spojka, optická, SC-SC, duplex, multimode

 

27 Kč

skladem

SOLARIX Spojka, optická, LC/LC duplexní, SM 09/125, OS1

 

32 Kč

dostupnost v detailu

XTENDLAN Spojka, optická, LC-LC, duplex, multimode

 

35 Kč

dostupnost v detailu

XTENDLAN Spojka, optická, SC-SC, duplex, multimode

 

35 Kč

skladem

XTENDLAN Spojka, optická, SC-SC, duplex, singlemode

 

35 Kč

skladem

XTENDLAN Spojka, optická, SC-SC, duplex, singlemode

 

37 Kč

skladem

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YjRiZ