S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery. Funkční cookies jsou v rámci zachování funkčnosti webu používány po celou dobu procházení webem. Podrobné informace a nastavení ke cookies najdete zde.

Aktuálně:

 


Rádi Vám poradíme

BetaZ.cz s.r.o.
Baška 467
739 01 Baška
tel: +420 724 547 483

Úvod » Wifi a sítě » Optické sítě » Kabely - propojovací (patch)

Wifi a sítě / Kabely - propojovací (patch)


skladem novinka akce top produkt
Výrobce:

WAVERF Patch kabel, optický, SC-SC, UPC/APC, 9/125, singlemode, simplex, 1m

 

60 Kč

skladem

XTENDLAN Patch kabel, optický, LC-SC, PC, 9/125, simplex, 1m, G.652d

 

100 Kč

skladem

XTENDLAN Patch kabel, optický, LC-LC, 9/125, simplex, LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, 0,5m

 

100 Kč

skladem

XTENDLAN Patch kabel, optický, LC-SC, 9/125, simplex, LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, 0,5m

 

102 Kč

skladem

XTENDLAN Patch kabel, optický, LC-SC, 9/125, simplex, LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, 1m

 

105 Kč

skladem

XTENDLAN Patch kabel, optický, LC-SC/APC, 9/125, simplex, LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, 0,5m

 

105 Kč

dostupnost v detailu

XTENDLAN Patch kabel, optický, LC-LC, 9/125, simplex, LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, 1m

 

107 Kč

skladem

XTENDLAN Patch kabel, optický, LC-SC/APC, 9/125, simplex, LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, 1m

 

107 Kč

skladem

XTENDLAN Patch kabel, optický, SC-SC, APC, 9/125, simplex, 0,5m, G.652d, LS0H

 

108 Kč

skladem
novinka

XTENDLAN Patch kabel, optický, SC-SC, PC, 9/125, simplex, 1m, G.652d

 

109 Kč

skladem

XTENDLAN Patch kabel, optický, LC-SC, 9/125, simplex, LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, 2m

 

111 Kč

skladem

XTENDLAN Patch kabel, optický, LC-LC, 9/125, simplex, LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, 2m

 

111 Kč

skladem

XTENDLAN Patch kabel, optický, SC-SC, APC, 9/125, simplex, 1m, G.652d, LS0H

 

113 Kč

skladem

XTENDLAN Patch kabel, optický, LC-SC, 9/125, simplex, LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, 3m

 

113 Kč

skladem

XTENDLAN Patch kabel, optický, SC-SC, 9/125, simplex, LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, 0,5m

 

113 Kč

skladem

XTENDLAN Patch kabel, optický, LC-SC/APC, 9/125, simplex, LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, 2m

 

113 Kč

skladem

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YzM3MWE5