S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery. Funkční cookies jsou v rámci zachování funkčnosti webu používány po celou dobu procházení webem. Podrobné informace a nastavení ke cookies najdete zde.

Aktuálně:

 


Rádi Vám poradíme

BetaZ.cz s.r.o.
Baška 467
739 01 Baška
tel: +420 724 547 483

Úvod » Wifi a sítě » Optické sítě

Wifi a sítě / Optické sítě


skladem novinka akce top produkt
Výrobce:

XTENDLAN Trubička, pro ochranu optického svaru, zatavovací, 45mm, 2,3/1,4mm, bez vyztužení drátem

 

3 Kč

dostupnost v detailu

XTENDLAN Zátka, pro optickou spojku, SC, simplex, černá

 

4 Kč

skladem

SOLARIX Ochrana sváru, 2.2 x 60mm

 

4 Kč

skladem

XTENDLAN Trubička, pro ochranu optického svaru, zatavovací, 45mm, 2,0/1,2mm, vyztužení drátem 0,75mm

 

4 Kč

skladem

XTENDLAN Zátka, ST, do otvorů v rozvaděči, simplex, černá, "D" otvor

 

4 Kč

skladem

XTENDLAN Zátka, SC, do otvorů v rozvaděči, simplex, černá

 

5 Kč

skladem

XTENDLAN Trubička, pro ochranu optického svaru, zatavovací, 45mm, 2,4/1,2mm, vyztužení drátem 1mm

 

5 Kč

skladem

XTENDLAN Zátka, SC, do otvorů v rozvaděči, duplex, černá

 

5 Kč

skladem

XTENDLAN Trubička, pro ochranu optického svaru, zatavovací, 45mm, 2,8/1,4mm, vyztužení drátem 1mm

 

5 Kč

skladem

XTENDLAN Trubička, pro ochranu optického svaru, zatavovací, 61mm, 2,0/1,2mm, vyztužení drátem 0,75mm

 

5 Kč

skladem

XTENDLAN Trubička, pro ochranu optického svaru, zatavovací, 61mm, 2,4/1,2mm, vyztužení drátem 1mm

 

6 Kč

skladem

XTENDLAN Trubička, pro ochranu optického svaru, zatavovací, 45mm, 2,6/1,2mm, vyztužení drátem 1mm

 

6 Kč

skladem

XTENDLAN Trubička, pro ochranu optického svaru, zatavovací, 61mm, 2,8/1,4mm, vyztužení drátem 1mm

 

7 Kč

skladem

SOLARIX Záslepka, SC simplex, do čela optické vany, černá

 

7 Kč

skladem

SOLARIX Optický kabel, zafukovací, 4 vlákna, 9/125, 2,8mm, HDPE Fca, černý

 

8 Kč

dostupnost v detailu

SOLARIX Spojka, optická, SC/SC simplexní, SM 09/125, OS1

 

11 Kč

dostupnost v detailu

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YTYxMzV