S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery. Funkční cookies jsou v rámci zachování funkčnosti webu používány po celou dobu procházení webem. Podrobné informace a nastavení ke cookies najdete zde.

Aktuálně:

 


Rádi Vám poradíme

BetaZ.cz s.r.o.
Baška 467
739 01 Baška
tel: +420 724 547 483

Úvod » Wifi a sítě » Optické sítě » PON (Pasivní optické sítě)

Wifi a sítě / PON (Pasivní optické sítě)


skladem novinka akce top produkt
Výrobce:

TP-LINK GPON teminál, 1x RJ45, 1x GPON (SC/APC port), Class B+, černý

 

620 Kč

dostupnost v detailu

PLANET Technology Klientská jednotka, GPON ONT, 1x GPON, 1x 1Gb RJ-45

 

643 Kč

skladem

PLANET Technology Klientská jednotka, GEPON ONU, 1x GEPON SC(PC), 1x 1000Base-T

 

861 Kč

dostupnost v detailu

PLANET Technology Optický modul, SFP, GPON OLT, Class C+, 3-7dBm, 20km

 

1 286 Kč

dostupnost v detailu

TP-LINK Router, bezdrátový, dvoupásmový, gigabitový, 2,4/5GHz, VoIP GPON, 4x LAN, 1x GPON, 1x FXS, černý

 

1 331 Kč

skladem

TP-LINK Router, bezdrátový, gigabitový, 2,4GHz, 300Mbps, N, VoIP GPON, HGU, bílý

 

1 359 Kč

dostupnost v detailu

UBIQUITI Klientská jednotka, GPON jednotka, SC/APC port

 

1 404 Kč

skladem

PLANET Technology Optický modul, SFP, GPON OLT, Class C++, 4,5-10dBm, 20km

 

1 571 Kč

dostupnost v detailu

PLANET Technology Klientská jednotka, GPON ONT, 1x GPON, 4x 1Gb RJ-45, 2x FXS, 1x USB, Wi-Fi 802.11ac, 1,2Gb

 

1 886 Kč

dostupnost v detailu

UBIQUITI Klientská jednotka, GPON jednotka, SC/APC port

 

1 994 Kč

skladem

UBIQUITI Klientská jednotka, Wi-Fi, 802.11n, 4x Gbit RJ-45, GPON (SC/APC), černá

 

2 057 Kč

dostupnost v detailu

UBIQUITI Optický modul, GPON, SFP, single-mode, konektor SC/UPC

 

2 104 Kč

skladem

TP-LINK Optický modul, SFP, GPON OLT, Class C+, 20km

 

2 175 Kč

skladem

TP-LINK Router, dvoupásmový, 802.11a/b/g/n/ac/ax, 3× GbE LAN, 1× GbE LAN/WAN, USB 2.0, 1× GPON, 1× FXS, OFDMA, MU-MIMO, AX1800, černý

 

2 309 Kč

skladem

TP-LINK Optický modul, SFP, GPON OLT, Class C+

 

2 788 Kč

dostupnost v detailu

UBIQUITI Klientská jednotka, XG-PON jednotka, 1× SC/APC, 1× 2.5G RJ-45, 1270/1577nm, 20km, pasivní PoE 24V, UISP

 

2 917 Kč

skladem

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MGZhOWZl