S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery. Funkční cookies jsou v rámci zachování funkčnosti webu používány po celou dobu procházení webem. Podrobné informace a nastavení ke cookies najdete zde.

Aktuálně:

 


Rádi Vám poradíme

BetaZ.cz s.r.o.
Baška 467
739 01 Baška
tel: +420 724 547 483

Úvod » Počítače a notebooky » Notebooky » Příslušenství k NTB » Baterie NTB » TRX baterie Acer/ 5200 mAh/ Aspire One Happy/ D255/ D255E/ D260/ 522/ 722/ neoriginální


        

TRX baterie Acer/ 5200 mAh/ Aspire One Happy/ D255/ D255E/ D260/ 522/ 722/ neoriginální

TRX Baterie, pro notebook, 5200mAh, Li-Ion, 11,1V, 6článková, pro Acer Aspire One Happy, D255, D255E, D260, 522, 722

dostupnost v detailu

 

Hlídací pes


0x
Skladem: 0 ks
Dostupnost: obvyklá dostupnost 1 týden
Číslo produktu: BATRX8210
Výrobce: TRX
Part No.: TRX-AL10A31
Záruka: 24 (měsíce)
Status: Na objednávku
Katalog: 134346_35.00
EAN kód: 8592457070979
bez DPH : 768 Kč
s DPH (21 %):
929 Kč

do košíku:
  ks  
TRX baterie AL10A31 - Li-Ion 5200 mAh - neoriginální

Zůstaňte online déle s TRX bateriemi. Tyto dobíjecí baterie využívají Lithium-iontovou technologii a mohou být použity jako náhrada za starší systém baterií nebo jako výkonná náhradní baterie.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Počet článků: 6
Napětí: 11,1 V
Technologie: Lithium-iontová
Kapacita: 5200 mAh

Kompatibilita:

ACER

Aspire One AOD255-N55DQcc

Aspire One AOD255-N55DQkk

Aspire One AOD255-N55DQrr

Aspire One AOD255-N55DQws

Aspire One AOD255-2DQcc

Aspire One AOD255-2DQkk

Aspire One AOD255-2DQrr

Aspire One AOD255-2DQws

Aspire One AOD257-N57DQbb

Aspire One AOD257-N57DQkk

Aspire One AOD257-N57DQrr

Aspire One AOD257-N57DQws

Aspire One AOD257-13DQbb

Aspire One AOD257-13DQkk

Aspire One AOD257-13DQrr

Aspire One AOD257-13DQws

Aspire One AOD260-2DGss

Aspire One AOD260-2Dpu

Aspire One AO522-C5Dkk

Aspire One D255

Aspire One D255E

Aspire One D255-N55DQkk

Aspire One D255-2BQkk

Aspire One D255-2DQGkk

Aspire One D255-2DQkk

Aspire One D255-2DQws

Aspire One D257

Aspire One D257E

Aspire One D260

Aspire One D260-Cg

Aspire One D260-DB

Aspire One D260-N51B/K

Aspire One D260-N51B/KF

Aspire One D260-N51B/M

Aspire One D260-N51B/P

Aspire One D260-N51B/S

Aspire One D260-N51B/SF

Aspire One D260-Pu

Aspire One D260-13Dpu

Aspire One D260-2Bkk

Aspire One D260-2Bp

Aspire One D260-2BQGkk_XP616 3G

Aspire One D260-2BQGss_XP616 3G

Aspire One D260-2BQkk_XP316

Aspire One D260-2BQpu_XP316

Aspire One D260-2BQss_XP316

Aspire One D260-2DQkk_W7625

Aspire One D260-2DQpu_W7625

Aspire One D260-2DQss_W7625

Aspire One D260-2DQuu_W7625

Aspire One D260-2028

Aspire One D260-2097

Aspire One D260-2203

Aspire One D260-2207

Aspire One D260-2344

Aspire One D260-2365

Aspire One D260-23797

Aspire One D260-2380

Aspire One D260-2440

Aspire One D260-2455

Aspire One D260-2571

Aspire One D260-2576

Aspire One D260-2680

Aspire One D260-2919

Aspire One D270

Aspire One E100

Aspire One Happy

Aspire One Happy Blue-2DQb3b

Aspire One Happy Lime-2DQgrgr

Aspire One Happy Pink-2DQpp

Aspire One Happy Purple-2DQuu

Aspire One 522

Aspire One 722

Cromia AC761 Chromebook

Chrome AC700 Chromebook

ZGB

Gateway LT23

Gateway LT2304c

Gateway LT2316u

Gateway LT2319u

Gateway LT2320u

Gateway LT25

Gateway LT2503u

Gateway LT2504h

Gateway LT2514u

Gateway LT2523u

Gateway LT2526u

Gateway LT256u

PACKARD BELL

Dot SE/P-615NL

Dot SE/P-725NL

Dot SE/P-726NL

Dot SE/P-775NL

Dot SE/R-615NL

Dot SE/R-618NL

Dot SE/R-725NL

Dot SE/R-726NL

Dot SE/V-775NL

Dot SE/W-615NL

Dot SE/W-725NL

Dot SE/W-726NL

Dot SE/W-775NL

Dot SE-024GE

Dot SE-615NL

Dot SE-618NL

Dot SE-725NL

Dot SE-726NL

Dot SE-775NL

ZE6
Výrobce: TRX
--- NAPÁJENÍ ---: ----------
Napájecí napětí (V): 11,1
--- BATERIE ---: ----------
Formát baterie: pro notebook
Technologie baterie: Li-Iontová
Kapacita baterie (mAh): 5200
Počet článků baterie: 6
Kapacita baterie (Wh): 57,5
--- ZÁRUKA ---: ----------
Délka záruky IČO (měsíce): 24
Délka záruky (měsíce): 24
--- POUŽITÍ A URČENÍ ---: ----------
Druh příslušenství: baterie
--- FYZICKÉ VLASTNOSTI ---: ----------
Barva: černá

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

Top produkty

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YjBhO
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: